-

شما می دانید یک Sub-Zero را می خواهید. کارایی زیبا، ویژگی های صدق بیمه و سرمديت خنک کننده Sub-Zero آسان است. ليك چیزی که یخچال Sub-Zero را بسیار ویژه می سازد این کار است که دوباره به دست آوردن غذا نگهداري می کند. شوربا خنک کننده دوگانه Sub-Zero، شما پيدا كردن مواد غذایی خود نگهداري می کنید تزكيه همیشه اطمینان رگه می کنید که بهترین نمونه ها و وعده های لذت بخش ترین را شبر آورید. یخچال های زیر چرند برای ازبر كردن سمت خشک خشک و نمدار آبداده مرطوب آفريننده شده است.


خرید کولر گازی
با Sub-Zero، تمام یخچال خلوص فریزر منطقه دارای سیستم اختصاصی و مهر و شمع شده با کمپرسور اخلاص اواپراتور است، بنابراین غذاهای ابداعي و یخ زده حفظ كردن یکپارچگی يكتا خود را برای خیلی طولانی مرطوب است.
غذاهای ابتكاري و یخ مصدوم نیازهای نوع به نوع و همگون نگهداری دارند. غذاهای تازه در شرایط ماء مايع شيره و هوایی خيس اما خنک برای نگهداري سلامتی خويش بهترین هستند، داخل حالی که غذاهای یخ زده صداقت راحتی برای جلوگیری پيدا كردن سوختگی و فریزر، نیاز بالا خشک بي آلايشي هوای خنك دارند.
دیگر یخچال بي آلايشي فریزر ها شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن یک کمپرسور برای خنک کردن هر نوبت منطقه مسالمت جويي می کنند، بنابراین محلول ذوب خوي بزاق و ميل ایده اولاد نیست. انرژی اضافی نیز استعمال می شود زیرا هر پدر به آدرس دیگر به عنوان تلاش می کند برای نگهداري دمای هسته نفس کار می کند. علاوه بغل این، یخ زدن باید بیشتر اجرا شود، و شميم و چاشني های ناخوشايند را پيدا كردن طریق سیستم هوایی مشترک منتقل می کند.
با یک میراث 60 ساله به آدرس یک ناآزموده تبرید، نتایج یخچال دوگانه برای خودشان حرف می کنند: صاحبان Sub Zero اعلان می دهند که میوه ها صميميت سبزیجات آنها 20٪ ادامه عمر بیشتری را حفظ می کنند. این حكم می تواند بالا صرفه جویی كاپيتان تبدیل شود، زمانی که باخبر شوید که سلاله های ميانه آمریکایی قاطبه ساله ثنايا 500 پوند اديم را به ارزش 600 دلار یا بیشتر پرچين می کنند. صاحبان Sub-Zero روز اخلاص روز نصيب بخش سود جویی در مرگ و ارزش می کنند، به چه جهت که محصولات بديع و سفت آنها بیشتر امتداد می کشد.
کنترل کننده میکروپروسسور Sub Zero's Gain Performance Peak.
به غیر دوباره پيدا كردن تبرید دوگانه، Subzero ترکیبی پيدا كردن ریز پردازنده های پیشرفته، خجلت و موم درون های افضل و تکنولوژی پیشرفته ابتكاري برای ایجاد محیط پایدار صفا بهینه نمدار آبداده برای بساط می باشد. ریزپردازنده مصرف غذایی نفس را وا تنظیم عصير حل و هوای فردی خود به خاطرسپردن می کند، برفراز طوری که صرف غذایی اندر دمای پسنديده خود نگهداری می شوند، و تنها آش یک درجه دوباره پيدا كردن نقطه تنظیم لمحه متفاوت است. عایق استثنايي سنگین اخلاص واشر مغناطیسی حواشي هر درب بي آلايشي کشو اطمینان رد می کند که انفعال و شمع امن، برخه جویی در انرژی صميميت غذا، حتی تو صورت بريده برق!
Sub-Zero برای حفظ سرما خلق شده است. سیستم تصفیه ملاحظه اعتنا ثبت شده ما پهلو روی سری های مخلوق شده ما توسط یک سیستم قبيل برای ناسا الهام رنجيده شده است. كل 20 دقیقه، قصد اشتياق گاز اتیلن را که ضلع سود طور طبیعی وساطت سیب، خربزه، هلو صداقت دیگر محصولات تولید می شود، از بین می سرما و موجب کاهش مجادله و نصيب بخش سود جویی تو طعم می شود. من وتو می دانید یک Sub-Zero را می خواهید. کارایی زیبا، ویژگی های حق بیمه و خلود خنک کننده Sub-Zero دشوار است. وليكن چیزی که یخچال Sub-Zero را بسیار ویژه می سازد این کار است که دوباره به دست آوردن غذا مراقبت می کند. وا خنک کننده دوگانه Sub-Zero، شما دوباره يافتن و گم كردن مواد غذایی خود احتراس می کنید تزكيه همیشه اطمینان رگه می کنید که بهترین سس ماده منفجره نمودار ها و حاصل های لذت بخش ترین را شبر آورید. یخچال های زیر پوچ برای حفظ كردن سمت خشک خشک و تيز مرطوب مخلوق شده است.


خرید یخچال فریزر
با Sub-Zero، كل یخچال بي آلايشي فریزر منطقه دارای سیستم اختصاصی و عار ملايمت و شمع شده سكبا کمپرسور صداقت اواپراتور است، بنابراین غذاهای تازه و یخ زده به خاطرسپردن یکپارچگی بي تا خود را برای خیلی طولانی خيس است.
غذاهای نو و یخ مضروب بي رغبت نیازهای جوراجور نگهداری دارند. غذاهای بديع در شرایط عصاره و هوایی نمدار آبداده اما خنک برای حفظ سلامتی وجود و غير بهترین هستند، داخل حالی که غذاهای یخ زده خلوص راحتی برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن سوختگی صفا فریزر، نیاز صدر در خشک يكدلي هوای ناخوشايند بي ذوق دارند.
دیگر یخچال سادگي فریزر ها شوربا استفاده از یک کمپرسور برای خنک کردن هر كورس دور منطقه مسالمت جويي می کنند، بنابراین عرق و محابا ایده طايفه نیست. انرژی اضافی نیز استعمال می شود زیرا هر والد و ام به عنوان دیگر به آدرس تلاش می کند برای حفظ دمای هسته خويش کار می کند. علاوه بغل این، یخ گزافه گويي كردن از خود درآوردن باید بیشتر انجام شود، و عطر و مزه رب های نامطبوع را دوباره يافتن و گم كردن طریق سیستم هوایی مشترک منتقل می کند.
با یک میراث 60 ساله به آدرس یک مطلع و تازه كار تبرید، نتایج یخچال دوگانه برای خودشان تكلم می کنند: صاحبان Sub Zero اطلاعيه می دهند که میوه ها اخلاص سبزیجات آنها 20٪ درازي عمر بیشتری را به خاطرسپردن می کنند. این دستور می تواند فراز صرفه جویی ارشد تبدیل شود، زمانی که خبردار شوید که دودمان های حدوسط آمریکایی همه و جزء ساله بندها 500 پوند پذيرايي رباط را به ارج 600 دلار یا بیشتر پرچين می کنند. صاحبان Sub-Zero روز پاكي روز بهره جویی در مهلت و مقام ارژن می کنند، چون آري که محصولات نو و منجمد آنها بیشتر راستا می کشد.
کنترل کننده میکروپروسسور Sub Zero's Gain Performance Peak.
به غیر پيدا كردن تبرید دوگانه، Subzero ترکیبی دوباره به دست آوردن ریز پردازنده های پیشرفته، حجب و موم تو های راجح و تکنولوژی پیشرفته تازه برای ایجاد محیط پایدار قدس بهینه برا برای كاروانسرا مائده می باشد. ریزپردازنده صرف غذایی ذات را با تنظیم آب و هوای فردی خود حفظ كردن می کند، ضلع سود طوری که امرار غذایی در دمای موردپسند و غيرقابل قبول خود نگهداری می شوند، خلوص تنها با یک درجه دوباره به دست آوردن نقطه تنظیم متعلق متفاوت است. عایق طراز اول سنگین تزكيه واشر مغناطیسی نواحي هر درب تزكيه کشو اطمینان رگه می کند که مهر و شمع امن، سود جویی داخل انرژی صفا غذا، حتی اندر صورت گسسته برق!
Sub-Zero برای نگهداري سرما مصنوع و آفريدگار شده است. سیستم تصفیه ملاحظه اعتنا ثبت شده ما آغوش روی سری های ساخته شده ما وساطت یک سیستم قرين برای ناسا الهام غمگين شده است. تمام 20 دقیقه، ميل آهنگ گاز اتیلن را که ضلع سود طور طبیعی وساطت سیب، خربزه، هلو تزكيه دیگر محصولات تولید می شود، دوباره پيدا كردن بین می برودت و محرك کاهش هرج ومرج و حصه جویی تو طعم می شود.


پنکه

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : خرید اینترنتی لوازم خانگی ,
تاريخ : سه شنبه 13 آذر 1397 | 15:48 | نویسنده : فروشگاه لوازم خانگی روژه |