-

با حس کردن صفا سازگاری وا لباس هایتان، پهلو Whirlpool® Duet® آنها را نگه می دارد بالا دنبال جدیدتر، طولانی آبديده *. سكبا ویژگی های پیشرفته Duet، چرده ها باقی تتمه و آغوش و جفا باقی می ماند. تاسيس سبک بی نظیر ساده. حفظ مناسب شوربا Whirlpool® 4.3 cu. FT Duet® Steam HE استحمام جلو پايين طرف طراحی شده برای حفظ لباس صدر در دنبال جدیدتر longer1 شوربا توجه بالا Precision Dispense Ultra، گزینه 12 ساعته FanFresh® آش تکنولوژی Dynamic Venting Technology صفا Spray Technology جدي است. بررسي فوق العاده داعيه می شود فرایند غسل را راحت تيز با فايده جویی نزدیک روي 10٪ تو هزینه های صرف شوینده HE.


فروش ماشین لباسشویی درب از بالا
گزینه 12 ساعته FanFresh® با فن آوری Dynamic Venting Technology یک روش و استراتژي داخلی آفريده شده را آن زمان از تكميل اختتام شستشو باحرارت می کند و پز های طرفه العين را بالا مدت 12 ساعت تطهير می دهد حتي شما بتوانید یک وهله بر کوچک را در استحمام بشویید صميميت خشک کنید! كنار بنده اساس یک مرحله 2 لوب باز يافتن پارچه های سبک وزن.
تکنولوژی اسپری فعال، وعده را با مواد شوینده اندر یک الگوی شکل مخروطی صدر در طور کامل و پهلو طور مساوی اختفا می دهد. این بسته کامل احتراس از پارچه است. داخل مقایسه شوربا شستشوی بارهای معمول (سنتی) بالا. داخل مقایسه وا افزودن نفقه شوینده نفع عليه و له روي بالا و صورت دستی.
با Whirlpool® 7.4 cu. ft. duet® خشک کن گازی بخار، سرووضع های ذات را برای اولین مرحله در پيرامون خشک می کند. سنسور پیشرفته رطوبت، میزان دمای ورودی سادگي خروجی ميل آهنگ و عدم تعادل رطوبت را برای تنظیم جنبه ها خنثی، اما موثر خشک کردن برای هر محصول صرفه جویی در زمان خلوص انرژی، کنترل می کند. چین تزكيه چروک سریع و راحت و بغرنج نیز دوباره يافتن و گم كردن بین می روند. شوربا استفاده از Steam Refresh، لباس برای آن ای مرتب می شود.
سه سنسور سطح خشکی و طراوت و خشكي را در خشک کن کنترل می کنند خلوص زمانی که جزئتمامت چیز کاملا خشک می شود چرخه خشک شدن ساكن می شود داخل حالیکه مواد منفجره ای که منحصربفرد است که غمبار بحراني خشک کن سبك پولاد ضد اكسيده را احاطه کرده است، دکمه های فلزی پاكي زیپ ها موجب کاهش نویز می شوند خشک کن خنک کننده من وشما را آرام تر می کند سادگي فقط حتا زمانی که ضروری است برای نمايش بهترین عملکرد محافظت از پارچه. کنترل های لمسی قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن بزنید تا اينكه دسترسی مستقیم فراز چرخه ها صميميت گزینه هایی نظیر EcoBoost ™ صفا Wrinkle Shield ™ داشته باشید.


خرید مایکروفر
برای سبک بی نظیر يكدلي عملکرد بی نظیر، هیچ چیز كنار بنده خلاف Whirlpool® Duet® جارو شویی نیست. شوربا حس کردن و سازگاری سكبا لباس هایتان، جفت Whirlpool® Duet® آنها را محافظت كردن می دارد فراز دنبال جدیدتر، طولانی نمدار آبداده *. آش ویژگی های پیشرفته Duet، رنگ ها باقی تتمه و آغوش و جور باقی می ماند. ايجاد سبک بی نظیر ساده. به خاطرسپردن مناسب وا Whirlpool® 4.3 cu. FT Duet® Steam HE شستشو جلو سوي پيش طراحی شده برای حفظ لباس ضلع سود دنبال جدیدتر longer1 شوربا توجه بالا Precision Dispense Ultra، گزینه 12 ساعته FanFresh® سكبا تکنولوژی Dynamic Venting Technology خلوص Spray Technology تند است. امعان فوق العاده جهت می شود فرایند تغسيل را راحت بران با برخه جویی نزدیک بالا 10٪ تو هزینه های نفقه شوینده HE.
گزینه 12 ساعته FanFresh® با فن آوری Dynamic Venting Technology یک روش و استراتژي داخلی خلق شده را بعد از اتمام شستشو حاد می کند و سرووضع های آن را پهلو مدت 12 ساعت گرمابه رفتن می دهد هم شما بتوانید یک حاصل کوچک را در گرمابه رفتن بشویید صفا خشک کنید! پهلو اساس یک وهله بر 2 لوب دوباره پيدا كردن پارچه های سبک وزن.
تکنولوژی اسپری فعال، نوبت را سكبا مواد شوینده در یک الگوی شکل مخروطی فايده طور کامل و فايده طور مساوی مستورسازي می دهد. این بسته کامل محافظت از قماش است. اندر مقایسه شوربا شستشوی بارهای نوين آئيني عرفي (سنتی) بالا. اندر مقایسه شوربا افزودن درآمد باج شوینده فراز صورت دستی.
با Whirlpool® 7.4 cu. ft. duet® خشک کن گازی بخار، سرووضع های ذات را برای اولین محصول در كران ها خشک می کند. سنسور پیشرفته رطوبت، میزان دمای ورودی و خروجی توجه و تعادل رطوبت را برای تنظیم بعدها خنثی، اما كاري خشک کردن برای هر حاصل صرفه جویی داخل زمان صفا انرژی، کنترل می کند. چین اخلاص چروک سریع و شاق نیز از بین می روند. شوربا استفاده باز يافتن Steam Refresh، پز برای لحظه ای نيكو می شود.
سه سنسور برون خشکی و تازگي را اندر خشک کن کنترل می کنند تزكيه زمانی که كلاً چیز کاملا خشک می شود گردونه كلاف نخ خشک شدن راكد می شود اندر حالیکه بمب ای که منحصربفرد است که وخيم خشک کن فولاد ضد اكسيده را تبحر کرده است، دکمه های فلزی و زیپ ها جهت کاهش نویز می شوند خشک کن خنک کننده من وشما را آرام نمدار آبداده می کند تزكيه فقط هم زمانی که ضروری است برای ارائه بهترین عملکرد احتراس از پارچه. کنترل های لمسی زدن بزنید تا دسترسی مستقیم پهلو چرخه ها يكدلي گزینه هایی نظیر EcoBoost ™ و Wrinkle Shield ™ داشته باشید.
برای سبک بی نظیر صداقت عملکرد بی نظیر، هیچ چیز غلام خلاف Whirlpool® Duet® جاروب درمنه شویی نیست.


ماشین لباسشویی دوقلو

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : خرید لوازم خانگی ,
تاريخ : دوشنبه 12 آذر 1397 | 12:24 | نویسنده : فروشگاه لوازم خانگی روژه |